Najlepszy pomysł na szybki obiad

Prawdopodobnie najczęściej starasz się gotować w swoim domu. O ile jeszcze sama mogłabyś zjeść od czasu do czasu mrożoną pizzę czy drożdżówkę kupioną w pobliskiej cukierni, ale nie chcesz podawać dzieciom tak kompletnie bezwartościowych posiłków, które na pewno ich nie nasycą, a jedynie mogą uzależnić od cukru, tłuszczu i soli. Idąc takim tokiem myślenia, prawdopodobnie wydaje ci się, że pizza będzie złym pomysłem na obiad. O ile jednak tej mrożonej rzeczywiście nie powinnaś podawać dzieciom, jak również i sama nie powinnaś zbyt często jej jeść, bo zbyt wielu wartości odżywczych to ona nie ma, tak jednak świeżo przygotowany prawdziwy włoski placek zaskoczy cię i smakiem, i w stu procentach zdrowym i dobrym składem.

Zamiast więc kombinować z obiadem i tracić kolejną godzinę na to, by cokolwiek przygotować, zamów pizzę w Nowej Hucie w Krakowie, wybierając ją z menu lepszej restauracji. Lepszej czyli jakiej? Otóż takiej, która może pochwalić się przygotowywaniem pizzy na miarę prawdziwych włoskich placków. A w Polsce nieczęsto możesz się z nimi spotkać. Mieszkańcy naszego kraju przywykli do zupełnie innych, można nawet powiedzieć, że „polskich” pizz, które w całości posypywane są obficie żółtym serem i przykrywane całą masą zbędnych składników. Taki placek jeszcze nie byłby aż tak zły, gdyby nie to, że oczywiście trzeba go polać albo ogromną ilością sosu czosnkowego albo przetworzonym i wypełnionym cukrem ketchupem.

Dobra pizzeria La Grande serwująca jedzenie na telefon w Krakowie wie natomiast, że jest to profanacja oryginalnej włoskiej potrawy. Nigdy więc nie zaserwuje ci czegoś podobnego, a zamiast tego pokaże ci, jak powinna wyglądać prawdziwa pizza. Już po samym jej wyglądzie stwierdzisz, że na pewno musi być ona zdrowa.