Co zjeść na Ruczaju w Krakowie?

Sporo moich kolegów pyta o kwestie tego, jakie restauracje zasugerowałbym im, jeśli planowaliby skosztować coś dobrego na Ruczaju. Te pytania biorą się z powodu świetnej znajomości tego rejonu, jaka pojawiła się w trakcie nauki na UJ. Przyjemnie jest mi udzielać odpowiedzi na to pytanie, ale mimo wszystko zechciałem napisać ten tekst, żeby zaprezentować istotne wiadomości odnośnie restauracji na Ruczaju, które warto jest przetestować. Mam wiarę, że spoglądać będą na tej poradnik nie wyłącznie bliscy znajomi, ale również inni korzystający z komputerów. Przejdźmy więc do rzeczy.

Pho Hanoi

Pho Hanoi to wietnamska restauracja znajdująca się w Krakowie na Ruczaju. Zamówić w Pho Hanoi ma się szansę wiele interesujących dań, które każdego dnia są świeżutkie. Ich cena nie jest straszna, a obsługa jest miła. Opłaca się wypróbować.
Strona www: http://www.phohanoiruczaj.pl/
Telefon: 517 988 534

Green frog

Na opublikowanej liście zechciałem dać pierogarnię, to z uwagi na to, że ja sam jestem oddanym fanem pierogów. Jeśli myślimy o tym rodzaju restauracji, to muszę zaprezentować Wam pierogarnię Green Frog, w jakiej zamówić da się dużo typów pierogów o bardzo dobrym smaku.
Strona www: http://www.pierogiruczaj.pl/
Telefon: 668 371 432

Restauracja Siódme Niebo

Gdy szukasz restauracji, w jakiej poczujesz się wygodnie, to powinieneś wypróbować ten punkt, bezapelacyjnie. Właśnie w tym miejscu serwowane są cudowne potrawy, które spożyć ma się możliwość w samotności, ze swoją drugą połówką albo z całą rodziną. Miły klimat, pomocna załoga. Poważnie, polecam.
Strona www: http://restauracja-siodme-niebo.pl/
Telefon: 12 315 34 64

Pizzeria Rewolucja

Fani włoskiej kuchni, a szczególnie cudownej pizzy powinni zainteresować się pizzerią Rewolucja, która proponuje niebywale dobrą pizzę w restauracji, jak i z dostawą do domów i firm na Ruczaju w Krakowie. Wystarczy sprawdzić ich kartę dań, by wydedukować, iż w ofercie dają sporo ciekawych pizz.
Strona www: https://www.pizzeriarewolucja.pl/informacje/pizza-ruczaj-krakow
Telefon: 885 686 676

Wierzę, iż moja garść informacji będzie przydatna i chętnie będziecie czerpać z niej korzyści. Dorzucajcie dodatkowo namiary zweryfikowane przez Was restauracje na Ruczaju w Krakowie!